Opening Kindcentrum JIJ!

De scholen zijn vandaag weer begonnen in onze regio.
Vanochtend opende ook Kindcentrum JIJ! de deuren voor alle kinderen in Terheijden van 0 – 12 jaar. Op deze locatie is onderwijs en opvang onder één dak te vinden. Dit is een belangrijke ontwikkeling binnen onze organisatie. We verbeteren de komende jaren de verbinding tussen opvang en school actief op meerdere locaties.

De opening van kindcentrum JIJ! werd gedaan door Jürgen Vissers, wethouder onderwijs van de gemeente Drimmelen. Jürgen: “Ik ben trots op deze ontwikkeling binnen onze gemeente”.

Geplaatst op: 6 september 2021

Werken bij obo?

Wilt u ook graag een bijdrage leveren aan het openbaar basisonderwijs in West-Brabant? Overweegt u een carrière als zij-instromer in het basisonderwijs? Dan is werken bij OBO misschien wel iets voor u.  Klik op onderstaande link om de vacatures en andere mogelijkheden te bekijken.

Bekijk onze vacatures

“Een leraar moet met de hersenen
van zijn leerlingen kunnen denken”

- S.W.F. Margadant